• Terletmeyen, Likralı Scrubslar
  • Kırışmayan Kumaş Yapısıyla gün boyu rahatlık
  • Mükemmel ütü kolaylığı

Biz Kimiz

LAME Hakkında

LAME Uniform olarak, hedeflediğimiz %100 müşteri memnuniyeti, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara ulaştırma ve giderek, ülkemizin medikal ürünler imalatını ve satışını yapan en önemli markalardan biri olma hedeflerimizi giderek yakalamaktayız. Firmamızın internet sitesinden, ürünlerimize göz atabilirsiniz ve kategorilerimizden, ürün bilgilerini okuyabilir, müşteri temsilcilerimizden sorularınıza yanıt alabilir, 24 saat siparişlerinizi verebilirsiniz. Ülkemizin her noktasına, en hızlı şekilde ürün gönderimi yapmaktayız. Güvenli kargo ile gönderilen ürünlerimizi, orijinal ambalajı içinde, faturalı ve belgeli olarak teslim alacaksınız. Uygun ödeme seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. LAME Uniform olarak, doktor, diş hekimi, veteriner, hemşire, hasta bakıcı, laboratuvar uzmanları, anestezi uzmanları, röntgen teknisyenleri gibi sağlık alanında çalışan değerli personelimiz için medikal ürünlerin imalatı ve satışını yapmaktayız. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. firmamız, sağlık üniformaları ve bone tasarımlarında adından söz ettirmektedir. Sağlık çalışanlarımız için, steril ortamlarda giyilebilen, alt ve üst formalar, forma takımlar,bone modelleri, farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Medikal giyim ürünlerimiz, sağlık koşullarına uygun, en kaliteli ve dünya standartlarında kumaşlardan hazırlanmaktadır.

Şişli Mağazamız

Geniş beden aralıklarından ve renklerde, desenlerde hemşire forması, doktor önlüğü modellerimizi kategorilerimizden inceleyebilirsiniz. Bonelerin sağlık alanında son derece önemli olduğu malum. Cerrahi bone çeşitlerimiz, hekimlerimizin ve diğer sağlık emekçilerimizin hem rahat çalışmasını, hem de estetik bir görüntü yakalamasını sağlamaktadır. Tüm başı saran kumaş bonelerimiz, başa tam olarak sabitlenir. Farklı renk ve desenleri ile hem güzel görünür, hem de sağlıklı kumaş terin emilmesini sağlar. Scrubs, hemşire forması, doktor önlüğü modellerimiz de, hastane ve diğer sağlık kurumlarında sağlık personelimizin yorulmadan çalışmaları için tasarlanmaktadır. %100 gerçek deriden imal edilen modellerimizin, ayak ölçülerine göre geniş aralıkları bulunmaktadır. Renk ve desenleri ile ortopedik kalıpları ile tüm gün size rahatlık sunacaktır. Kalite belgeli ürünlerimiz, en yüksek kaliteli malzemeler ile üretilir ve markamız garantilidir. LAME Uniform, medikal ürünler sektöründen adından övgüyle söz ettiren bir markadır. Markamızdan, sağlık kurumları için toplu alımlar yapabilirsiniz. Müşterilerimiz perakende alımlar da yapabilirler. Hem bireysel, hem de kurumsal anlamda ürün alımlarınızı, uygun fiyatlarımızla yapabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız da her zaman sizleri beklemektedir.

Neden LAME'yi Seçmelisiniz?

LAME Uniform, sahip olmak istediğiniz konforlu, rahat ve yenilikçi scrubs modelleri için en iyi tercih. Ürünlerimizi hemşire ve doktorların gün içerisindeki yoğun çalışma saatleri ve ürünlerin kullanım süresi göz önünde bulundurularak tasarlıyoruz. Likralı ve rahat scrubslar, ütü gerektirmeyen/kırışmayan kumaşlar ve ihtiyacınız olan çok cepli forma üstü ve pantolon modelleri ve çok daha fazlası LAME Uniform’da. LAME TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 2013 yılından bu yana sadece medikal giyim için üretim yapmaktadır bu yüzden sağlık çalışanlarının tam olarak ne istediğini iyi bilmektedir. LAME Uniform ürünleri ve kalitesi size rahat, kullanışlı ve dayanıklı ürünler sunarak uzun ömürlü ürünler sunar ve iade seçeneği ile koşullara uygun şekilde istediğiniz ürünü beğenmediğiniz taktirde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

  • Hızlı Kargo
  • En İyi Fiyat Garantisi
  • Canlı Destek Hattı