• Terletmeyen, Likralı Scrubslar
  • Kırışmayan Kumaş Yapısıyla gün boyu rahatlık
  • Mükemmel ütü kolaylığı

Sık Sorulan Sorular

Siparişim Nerede?
Siparişinizin nerede olduğunu siparişlerim sayfasından ya da tarafınıza SMS veya e-posta ile iletilen sipariş takip numarasından öğrenebilirsiniz.
İnternet Üzerinden Satın Aldığım Bir Ürünü Nasıl Değiştirebilirim veya İade Edebilirim?
Üründen memnun kalmadıysanız ya da bedeni olmadıysa teslim sonrasındaki 14 gün içinde iade / değişim hakkınız mevcuttur. En yakın Yurtiçi Kargo şubesine ürününüzü anlaşma kodumuz ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. İadelerde 85 TL, değişimlerde 170 TL kargo tutarı tarafınızdan tahsil edilir (değişimlerde kargonun tarafımıza gönderimi ve yeniden tarafınıza gönderimi sağlanması sebebiyle çift kargo ücreti tanımlanmıştır).
İade / Değişim Anlaşma Kodunu Nereden Alabilirim?

Anlaşma kodumuzu WhatsApp hattımızdan ya da Canlı Destek'ten mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşıp iade/değişim kaydı oluşturarak alabilirsiniz.

İade / Değişimi Olmayan Ürünler
Ürün özelleştirmelerinde nakış işleme, baskı, boy ayarlatma ve kişiye özel adette üretilen büyük beden ürünlerinde ve outlet kategorisinde yer alan ürünlerde iade edilmeyeceğini bilerek siparişin geçildiği kabul edilir.
Siparişimi İptal Edebilir Miyim veya Değiştirebilir Miyim?
Siparişinizde özelleştirmeler yapmadıysanız (boy uzunluğu, nakış işleme, logo basımı vb) ve kargoya verilmedi ise siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.
Promosyon veya İndirim kodum Var. İnternet Üzerinden Alışverişte Nasıl Kullanabilirim?
Sepet sayfasında indirim kodunuzu girebileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölüme indirim kodu eklediğinizde indiriminiz sepet tutarına yansımış olacaktır.
Teslimat Türleri Nelerdir?

Dilerseniz siparişiniz hazırlandığında mağazadan teslim alabilirsiniz. Mevcut kargo ve kurye anlaşmalarımız ile amacımız ürünün en hızlı şekilde tarafınıza ulaşmasıdır. Bu anlaşmalarımızda değişiklik hakkı şirketimize aittir.

Satın Aldığım Ürünlerin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?
Ödemenizi EFT / Havale ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.
Beğendiğim Bir Ürünü Ayırtabilir Miyim?
Online sistemimizde ayırma özelliği mevcut değildir, ancak üretici olduğumuz için elimizde ham madde olduğu takdirde hızlı bir şekilde üretimini yapıp tarafınıza ulaştırabiliriz.
İstediğim Bedeni veya Rengi Bulamıyorum. Ne Yapmalıyım?

İstediğiniz beden veya renk farketmeksizin tarafımıza talepte bulunabilirsiniz. LAME Uniform üretici bir firma olması nedeniyle tüm taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Siparişimdeki Tüm Ürünleri Almadım. Ne Yapmalıyım?
Tarafımıza bildirdikten sonra gerekli inceleme başlatılır. Kargo hazırladığımız alandaki kamera görüntüleri incelenip haklı olmanız halinde eksik olan ürünün tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.
Alışveriş Sepetine Eklenen Ürünler Otomatik Olarak Rezerve Mi Ediliyor?
Ödemesi tamamlandığı andan itibaren rezerve olur aksi halde sonradan ödeme yaptığınızda ürün tekrardan üretildiğinde gönderilir. Üretim süresi maksimum 7 iş günüdür.
Yurtdışından Alışveriş Yapabilir Miyim?

Evet yapabilirsiniz, Anlaşmalı kargo firması ile tarafınıza ürünleriniz kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Satın Alım Sonrası Adresimi Değiştirebilir Miyim?
Siparişiniz kargoya verilmedi ise değiştirebilirsiniz, eğer verildi ise kargo şirketi ile görüşüp yönlendirme konusunda talepte bulunabilirsiniz.
Faturam Alışverişimle Birlikte Mi Gönderilecek?

Evet, faturanız siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir. E-fatura mükellefi iseniz firmanıza e-posta olarak iletebiliriz.